Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 54,75 EUR
skladom
naša cena 96,00 EUR
skladom
naša cena 57,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 39,75 EUR
skladom
naša cena 14,49 EUR
skladom

Kolagén Larens je svetová NOVINKA

Tvorcom kolagénu je prof. dr n. med. Andrzej Frydrychowski, ktorý patentoval technológiu získavania bioatívneho kolagénu a peptidov z rýb. Významný vedec, ktorý získal 5 patentov a mnohé ocenenia, udelené okrem iného v Ženeve a Bruseli, vyvinul jedinečnú metódu získania kolagénu, ktorá umožňuje zachovať jeho neporušenú  štruktúru . Tento objav prináša prevratné zmeny v oblasti súčasnej kozmetiky a jej účinkov. Až doposiaľ sa omladzovacie procedúry mohli uskutočňovať jedine v kozmetických salónoch a často boli bolestivé a drahé. Vďaka novej metóde sa stali všeobecne dostupné pre každého v jeho vlastnej kúpeľni.

Vedci Wellu Group ako prví na svete vyvinuli  takú metódu extrakcie, ktorá umožňuje získavať z koží vybraných druhov sladkovodných rýb celý rad biologických aktívnych oligopeptidov a polypeptidov.

Kozmeceutiká Larens sú obohatené komplexom týchto jedinečných látok. Naše produkty obsahujú niekoľko stoviek biologických, aktívnych, prírodných peptídov, ktoré patria najmä k trom skupinám bielkovin: dekorínu, lumikánu a histónom.  Sú to v značnej miere malé peptidy, 7- 29 aminokyselín.

Vedci wellU Group vyvinuli jediný takýto komplex bioaktívnych oligo&polypeptidov na svete.