Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 19,75 EUR
skladom
naša cena 57,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 39,75 EUR
skladom
naša cena 17,49 EUR
skladom

Blog

Blog Larens je zameraný na poradenstvo kozmeceutík a výživových doplnkov exkluzívnej značky LARENS, NUTRIVI a SLIMFOOD.

Letné osvieženie - perfektná hydratácia pleti teraz v ZĽAVE

09. 07. 2018

Spolu s príchodom letných horúčav hľadáme spôsoby, ako sa ochladiť, hydratovať, aby sme sa mohli tešiť z tepla a slnka bez nepríjemných následkov. Naša pokožka taktiež potrebuje podporu a túži po letnom osviežení. Tu je duo, ktoré sa dokonale osvedčí počas horúcich dní.

celý článok

19. 12. 2017

Menšia verzia kultového Serum Face, Hair & Body Repair Spray mení svoj objem. Namiesto doterajších 100 ml bude odo dneška dostupné v balení s obsahom 150 ml.

celý článok

Prečo je Revicoll Omega Plus+K2MK7 oblubený výživový doplnok?

21. 11. 2017

Nový Revicoll Omega Plus obsahuje dokonalé spojenie aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu - Omega 3 kyseliny, Vápnik, Vitamín A, Vitamín E, Vitamín D, Vitamín K (K2 MK-7).

celý článok

Revolučný nutraceutický prípravok vyvinutý s myšlienkou na tých, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy a dosiahnuť a udržať si vytúženú postavu.

16. 11. 2017

Pre koho je určený Turbo Reductor Nutrivi? Čo obsahuje kapsula nového Turbo Reductoru? Aké účinky môžete očakávať pri pravidelnom užívaní TR? Aké sú výhody novej receptúry TR? Ako dosiahnuť najlepšie výsledky s Turbo Reductorom?

celý článok

Platba prevodom, vkľadom, dobierkou.

31. 07. 2017

Od dnešného dňa v internetovom obchode COLLAGENLUX.SK môžete platbu za objednaný tovar vykonávať aj prevodom, alebo vkľadom na účeť a samozrejme aj dobierkou.

celý článok

Ako získať peknú postavu pomocou kozmeceutík Larens

09. 07. 2017

Prázdniny sú obdobím, kedy najviac predvádzame naše telo a chceme, aby vyzeralo bezchybne. Čo je potrebné urobiť pre to, aby sme našej pokožke vystavenej slnku a strate pružnosti zaistili primeranú úroveň hydratácie a pevnosti?

celý článok

Nový Nutrivi Vitamin C PLUS už dostupný v e-shope COLLAGENLUX.SK

06. 07. 2017

Nutrivi Vitamin C+ je výživový doplnok obsahujúci jedinečné spojenie 5 prírodných rastlinných extraktov, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, so štandardizovaným obsahom aktívnych látok, ako sú: vitamín C, kremík, citrusové flavonoidy a hesperidín v najlepšie absorbovateľných formách.

celý článok

Niekoľko údajov o bunkovej obnove pokožky

08. 06. 2017

Ľudské telo, vrátane jeho najväčšieho orgánu, akým je koža, je od prírody vybavené geniálnym mechanizmom bunkovej obnovy. V prípade mladej a normálne fungujúcej kože má celý cyklus bunkovej obnovy bezproblémový priebeh. Keď začína spomaľovať, nečakajte na katastrofu, pomôžte pokožke a...

celý článok

Promo akcia na Larens Dermo produkty a na Larens Peptidové sérum

30. 05. 2017

V našej ponuke je mnoho vynikajúcich produktov, avšak dva z nich si zaslúžia osobitnú pozornosť – sú to naše hity, vlajkové prípravky, ktoré sa pre svoju multifunkčnosť a okamžité prínosy ich používania jednoducho musia ocitnúť vo Vašej kozmetickej taštičke. Viete, ktoré prípravky máme na mysli?

celý článok

Nové vydanie Larens Syn Ake Sérum a super ponuka

25. 05. 2017

Známy z Larens Beauty Intensiv Set prípravok sa práve osamostatnil a prešiel malou ale významnou metamorfózou. Od dnešného dňa si môžete kúpiť Syn Ake Serum+ v novej verzii

celý článok