Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 54,75 EUR
skladom
naša cena 25,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 39,75 EUR
skladom
naša cena 17,49 EUR
skladom
naša cena 14,49 EUR
skladom

30. 05. 2017

Promo akcia na Larens Dermo produkty a na Larens Peptidové sérum

V našej ponuke je mnoho vynikajúcich produktov, avšak dva z nich si zaslúžia osobitnú pozornosť – sú to naše hity, vlajkové prípravky, ktoré sa pre svoju multifunkčnosť a okamžité prínosy ich používania jednoducho musia ocitnúť vo Vašej kozmetickej taštičke. Viete, ktoré prípravky máme na mysli?


• Serum Hair & Body Repair Spray naše kultové, revolučné peptidové sérum určené na starostlivosť o telo a vlasy, založené na jedinečnej receptúre Biopeptide Complex a Nutrivi vode, ktoré intenzívne regeneruje a vyživuje pokožku a vlasy. Predstavuje dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Sérum má zmierňujúci a regeneračný účinok. Je ideálne vhodné na doplnenie každodennej starostlivosti o hydratáciu pokožky, zmierni tiež akékoľvek podráždenie alebo dokonca aj popálenie od slnka! Ideálne vhodné pre celú rodinu!

• Dermo Wash Face & Body - dermo tekutý prípravok na čistenie tváre a tela s komplexom prírodných peptidov rybieho kolagénu a Nutrivi vodou. Gél je určený na každodennú starostlivosť o pokožku a vďaka synergickému pôsobeniu Biopeptide Complex, ektoínu, alantoínu, arganového oleja a aloe vera sa geniálne postará o pokožku so sklonom k akné, problematickú, so sklonom k alergiám a citlivú pleť. Fanúšikovia tohto prípravku už vedia, že Dermo Wash je vynikajúci nielen ako tekutý prípravok na čistenie pleti všetkých členov rodiny, vrátane pokožky malých detí, ktorá má sklon k podráždeniu a zapareninám (lebo obsahuje formulu Organic Plus!), ale aj ako senzačný prípravok na komplexné odličovanie tváre. Musíte sa o tom presvedčiť :)


V špeciálnej ponuke nájdete aj revolučný Dermo Face Cream s ektoínom – záchranné koleso pre pokožku, ktorá čelí kožným problémom – prinesie jej úľavu pri podráždení a dokonalú hydratáciu! Už teraz za akčnú cenu s 33% zľavou!