Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 19,75 EUR
skladom
naša cena 25,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 17,49 EUR
skladom
naša cena 14,49 EUR
skladom

21. 11. 2017

Prečo je Revicoll Omega Plus+K2MK7 oblubený výživový doplnok?

# Mega omega kyselinyRevicoll predstavuje bohatý zdroj omega kyselín s dlhým reťazcom, patriacich medzi tzv. nenasýtené mastné kyseliny (NNMK). Tie sú nevyhnutné pre udržanie správnych funkcií organizmu, a vzhľadom na nedostatočné množstvo, ktoré sme schopní sami vytvárať, ich musíme dodávať zvonka. DHA a EPA majú celú radu funkcií, od protizápalového účinku (prevencia nádorov) ktorý už mnohokrát spomenul profesor Frydrychowski na svojich prednáškach, cez úpravu hladiny cholesterolu (zvýšenie „dobrého” a zníženie „zlého”), znižovanie zrážanlivosti krvi (ochrana srdca a cievnej sústavy), významnú podporu mozgovej činnosti, správnej funkcie očí, až po účasť v liečbe ochorení spojivového tkaniva a kĺbov.

 

# ADEK s kvapkou tuku

A, D, E, K, čiže vitamíny rozpustné v tukoch, plnia mnoho dôležitých funkcií v organizme. Revicoll Omega Plus nielenže obsahuje všetky tieto vitamíny, ale aj „kvapku tuku” (rybieho oleja), nevyhnutnú pre ich správne vstrebávanie. Nemusíte čakať na správne zostavené jedlo, aby ste mohli užiť kapsulu Revicollu.

 

# Trio pre zdravé kosti

Revicoll sa teší uznaniu vďaka jeho dokonalým vlastnostiam podporujúcim kostrovú sústavu. Deje sa to okrem iného vďaka prítomnosti ideálnej kompozície vápnika a vitamínov D a K – komponentov, ktorých spoločný účinok je neoceniteľný pre zdravé a silné kosti. Synergia pôsobenia týchto zložiek je skvele naprogramovaná (prírodou!): vitamín D reguluje hospodárenie organizmu s vápnikom a fosforom a procesy tvorby kostí, a vitamín K2MK7 sa stará o to, aby vápnik, ktorý sa dostáva do nášho organizmu, bol nasmerovaný práve do kostí, a nie do ciev, na stenách ktorých sa môže usadzovať a vytvárať riziko nebezpečných zrazenín.


# O 250% vyššia koncentrácia vitamínu D

Pár slov naviac o spomenutom vitamíne D. Podľa najnovších vedeckých zistení až 90% obyvateľov našej geografickej šírky trpí nedostatkom vitamínu D. Jeho nedostatočné množstvo v organizme znamená nielen oslabenie kostí, ale aj zhoršenie funkcie nervovej a svalovej sústavy, únavu a apatiu (či dokonca depresiu), pokles obranyschopnosti organizmu. Preto sa v novej verzii výživového doplnku nachádza 2,5 krát viac vitamínu D, ako v predošlej verzii – čiže 50 µg v kapsule.
Vysoká koncentrácia vitamínu D v organizme prispieva k prevencii nádorov, môže ovplyvniť zníženie rizika výskytu autoimunitných ochorení či ochorení srdcovo-cievnej sústavy, infekčných chorôb a cukrovky 2. typu.

 

# Pre tých, ktorí bojujú s obezitou

Okrem seniorov majú vyššie nároky na vitamín D aj obézni ľudia, ktorí sú vo väčšej miere vystavení jeho nedostatku. Oplatí sa pamätať na to, že správna hladina tohto vitamínu urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva, rýchlejšie sa cítime sýti a tuk sa ťažšie ukladá v oblasti brucha. Vedeli ste to?

 

# Aj pre športovca, aj pre seniora

Vďaka výborne absorbovateľným bielkovinovým reťazcom, ktoré stimulujú organizmus k regenerácii a tvorbe vlastného kolagénu a elastínu, podporuje Revicoll procesy hojenia rán a poškodení v oblasti kože, kostí a kĺbov. Je to dokonalý prípravok rovnako pre tých, ktorí aktívne trénujú ako aj pre seniorov s vyšším rizikom zlomenín a nedostatočnej funkcie kĺbov.

 

# Ako štít

Aktívne zložky Revicollu predstavujú obranu voči hrozbám, ktoré prináša dnešný svet. Okrem prevencie nádorov (protizápalový účinok, neutralizácia voľných radikálov), je nápomocný pri prekonávaní alergií, prispieva k ochrane cievneho systému pred kôrnatením, srdcovým infarktom, posilňuje imunitný systém pri jeho ťažkej práci.


# Zdravé telo – krásne telo

Spektrum účinku aktívnych zložiek Revicollu zahŕňa aj starostlivosť o vzhľad. Komplex kolagénu s peptidmi i aminokyselinami v sprievode vitamínov E, A a vápnika predstavuje silnú podporu pre kožu, vlasy, nechty a ďasná. Je to taký krém, ktorý účinkuje zvnútra