Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 25,00 EUR
skladom
naša cena 25,00 EUR
skladom
naša cena 57,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 39,75 EUR
skladom
naša cena 17,49 EUR
skladom
naša cena 14,49 EUR
skladom

25. 05. 2017

Nové vydanie Larens Syn Ake Sérum a super ponuka

Známy z Larens Beauty Intensiv Set prípravok sa práve osamostatnil a prešiel malou ale významnou metamorfózou. Od dnešného dňa si môžete kúpiť Syn Ake Serum+ v novej verzii:


●Nová kapacita: 30 ml - čiže o 10 ml viac ako doteraz tohto výborného prípravku pre lokálne použitie v okolí očí a všade tam, kde sú vrásky.  Sérum vyrieši tento problém, dokonale zvláda boj s príznakmi neúprosne plynúceho času, rozjasní, osvieži pokožku, stimuluje mechanizmy regenerácie.

●Individuálne balenie - prípravok, ktorý bol doteraz súčasťou exkluzívneho Intensive Beauty Set, je teraz dostupný aj ako osobitný produkt. Trubička bola umiestnená vo vyhradenej škatuli, vďaka čomu elegantný a šikovný vzhľad sérum určite osloví Vás a Vašich zákazníkov.

To, čo sa nemení, je samozrejmé sila účinných látok, ktoré sú tajomstvom tohto neuveriteľne bohatého a určeného na miestnu aplikáciu prípravku na vrásky. Vysoká, až 4% koncentrácia zložky SYN -AKE®, rozhoduje o tom, že je unikátnym a nesmierne cenným na trhu výrobkom. Viac o účinku Syn Ake Serum+