Internetová stránka WWW.LARENS.INFO používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 25,00 EUR
skladom
naša cena 25,00 EUR
skladom
naša cena 42,00 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 17,49 EUR
skladom
naša cena 14,49 EUR
skladom

29. 03. 2017

Kozmeceutiká Larens

Čo sú to kozmeceutiká Larens

Kozmeceutiká sú prípravky medzi kozmetikou a liekmi. Obsahujú také látky a také koncentrácie látok, ktoré majú terapeutické účinky na pokožku, vlasy alebo nechty. Hoci samé osebe neliečia, môžu významným spôsobom urýchliť, uľahčiť, podporiť liečebný proces ako aj zmierniť príznaky a zabrániť prípadnej recidíve ochorenia. Zložky kozmeceutických prípravkov mnohokrát predstavujú inovatívne látky, ktoré sú často chránené patentom, nakoľko sú výsledkom moderných technologických procesov alebo dlhodobého výskumu. Všetky produkty Larens nesú názov kozmeceutiká.

Aké majú účinky kozmeceutiká Larens

stimulujú tvorbu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej

Sú to nosiče informácie v rozsahu regenerácie a naprávania poškodenia pokožky

Spomaľujú aktivitu metaloproteináz (enzýmov spôsobujúcich starnutie) Spomaľujú sekréciu interleukínov (ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly) Pomáhajú pri liečbe akné a ružovky Regenerujú vlasy a nechty Zmierňujú bolesť a pôsobenie nepriaznivých klimatických podmienok či mechanických a chemických environmentálnych faktorov Ovplyvňuje prenos impulzov medzi nervovými a svalovými bunkami a tak zmierňuje mimické vrásky (botoxový efekt) Upravujú angiogenézu (tvorbu kapilár) – VEGF bielkovina Naprávajú poškodenie buniek a zvyšujú odolnosť pokožky voči škodlivým vplyvom (bielkovina HSP-70 zodpovedá za odpoveď tepelného šoku) Zabraňuje vzniku strií a účinne odstraňujú už aj vzniknuté Stimulujú regeneráciu spojivového tkaniva Výrazne urýchľujú hojenie rán a zmierňujú popáleniny, spôsobené slnečným žiarením Navyše je známe, že peptidy sú schopné sa vstrebávať z tráviaceho traktu a teda sú ľahko aplikované Produkty Larens z rady Nano Collagen obsahujú až niekoľko 100 krát viac peptidov, ako produkty iných značiek